Інформація для пацієнтів


  ″Візьми масельничку та як слід змасти мої суглоби, —
сказав Залізний Дроворуб. — Вони так заіржавіли, що я
не можу поворушити ані рукою, ані ногою. Якщо мене
як слід змастити, я знову буду у повному порядку”.

Лаймен Френк Баум, ’’Країна Оз’’

Синокром – це високоефективний препарат гіалуронової кислоти для внутрішньосуглобового введення, що виконує в суглобі функцію мастила і застосовується для лікування остеоартрозу.

Більшість суглобів людини – синовіальні, тобто закінчення кісток в них сходяться в суглобовій капсулі, яка наповнена синовіальной рідиною. Основним компонентом синовіальной рідини є гіалуронова кислота, яка виконує мастильні, амортизаційні функції і забезпечує живлення хряща. Проте з віком і через інші причини (травма, надлишкова вага) концентрація гіалуронової кислоти знижується. Це є однією з причин розвитку артрозу, оскільки хрящ не отримує достатнього живлення, стає слабким, нестійким до навантажень і поступово руйнується. Тертя суглобових поверхонь приводить до постійних, нестерпних болів. Суглоб починає менше рухатися, в нім все більш і більш накопичується напруга і він схильний до необоротної деформації.


Синокром - это високоякісний препарат гіалуронової кислоти, отриманої методом біоферментації і ідентичної по своїх характеристиках здорової людської. Введенний в суглоб, Синокром заповнює недолік гіалуронової кислоти, забезпечуючі живлення хряща і стимулюючи його регенерацію, а структура гелю препарату працює как амортизатор, дозволяючи суглобу вільно і безболісно рухатися.
Синокром використовується для лікування остеоартрозу різної локалізації (гонартроз, коксартроз,...) на ранній та середній стадіях захворювання, а також після артроскопічних втручань.

Синокром вводиться в суглоб 3-5 разів залежно від тяжкості захворювання і розміру суглоба. Інтервал між ін'єкціями – один тиждень.

Лікувальний ефект при проведенні повного курсу терапії з п'яти инкцій може продовжуватися до 12 місяців.


Синокром відрізняється чудовою переносимістю і практичною відсутністю побічних явищ.

Синокром форте – це інноваційний препарат нового покоління, 2% стабілізована гіалуронова кислота. Завдяки процесу стабілізації забезпечується повільніше ферментативне руйнування активної речовини - гіалуронату натрію і, як наслідок, препарат знаходиться в суглобі триваліший час. На один курс терапії доводиться 120 мг активної речовини, що істотно більше, ніж в інших препаратів. Синокром форте - це единий водорозчинний препарат гіалуронової кислоти з високомолекулярних з'єднань, що дозволяє йому брати активну участь в обмінних процесах. Синокром форте володіє в 10 разів більшою в'язкістю, чим традиційні 1% препарати гіалуронової кислоти.
 
Використання Синокрома форте дозволяє швидко і істотно зменшити біль і покращити рухливість суглоба. Курс терапії – 3 инкції.
 
Синокром форте призначений для лікування остеоартрозу різної локалізації (гонартроз, коксартроз,...) на середній та задавненій стадіях захворювання, а також після артроскопічних втручань.
 
Синокром форте забезпечує найтриваліший і найстійкіший лікувальний ефект на один курс терапії серед всіх препаратів гіалуронової кислоти - від одного року і більше.

Застосування препаратів Синокром дозволяє зупинити розвиток остеоартрозу и дає можливість уникнути або, щонайменше, відстрочити тотальне ендопротезування – хірургічну заміну ураженого суглоба на штучний.


 
 


© 2009 All rights reserved