Синокром - друге життя хворих суглобів


Синокромце препарат гіалуронової кислоти биоферментативного походження, який застосовують для лікування остеоартрозу усіх синовіальних суглобів.

Синокром є стерильним, в′язкопружним розчином гіалуронату натрію високого ступеня очищення для внутрішньосуглобового введення, що постачається у готових до використання шприцах.

Показання до застосування


Біль та обмежена рухомість внаслідок дегенеративних або травматичних змін в синовіальній частині суглоба. Остеоартроз різної локалізації. Після артроскопічних втручань.

Спосіб застосування та дози

 Синокром вводиться у суглоб 3-5 разів залежно від тяжкості захворювання та розміру суглоба. Інтервал між ін′єкціями – один тиждень.

Властивості та ефективність

Введений у хворий суглоб, 
Синокром бере на себе всі функції суглобової рідини, відновлюючи змащувальні, амортизаційні та фільтруючі властивості. Крім того, Синокром стимулює синтез власної нормальної гіалуронової кислоты та регенерацію хряща. Все це призводить до усунення больових симптомів та збільшення рухливості суглоба.

Лікувальний ефект після повного курсу терапії з п′яти ін′єкцій  може продовжуватися до 12 місяців.


Переносимість

Синокром одержують методом біоферментації, який виключає наявність у ньому тваринних протеїнів. Відрізняється чудовою переносимістю, забезпечує 100% біосумісність з гіалуроновою кислотою людини.

Синокром форте – інноваційний препарат нового покоління

Синокром форте – це стабілізована гіалуронова кислота пролонгованої дії, що дозволяє швидко та істотно зменшити біль та підвищити рухливість суглоба. Курс терапії – 3 ін′єкції. Синокром форте забезпечує найбільш тривалий та стійкий лікувальний ефект на один курс терапії серед всіх препаратів гіалуронової кислоты.

Безпека та якість

Препарати Синокром сертифіковані в Європейському Союзі та вироблені відповідно до вимог GMP і стандартів ISO 13485 (ISO 9001 и EN 46001).

Клінічна апробація препаратів 
Синокром проведена в ДУ «Інститут травматології та ортопедії АМН України», м.Київ. 

Препарати Синокром зареєстровані наказами Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення України (Синокром і Синокром міні – наказ від 3 грудня 2008р., № 146-Адм, свідоцтво про державну реєстрацію № 7308/2007; Синокром форте – наказ від 30 травня 2008р., № 67-Адм, свідоцтво про державну реєстрацію № 7823/2008.)
 
Виробництво
 
Препарати Синокром розроблені австрійською компанією Croma Pharma - однієї з провідних європейських фірм з виробництва препаратів гіалуронової кислоти. З 2014 року всі права на препарати торгової марки Synocrom перейшли до мультинаціональної фармацевтичної компанії Valeant Pharmaceuticals International, Inc. і безпосередньо її філії Valeant Med Sp.z.o.o. (Польща), проте виробництво Синокрома як і раніше здійснює Croma Pharma в Австрії.

Vivostat® (Данія) - інноваційна система відновлення суглобового хряща, альтернатива протезуванню
https://new-sustav.kiev.ua/napravleniya/vosstanovlenie-sustavov.html

 
 


© 2009 All rights reserved